VISSCHER, Nicolaus

Brabantiae Ducatus cum adjacentibus Provinciis
c. 1740
€120 - €180

Kopergravure met de hand gekleurd in de tijd, 60 x 51,5 cm, titel en schaal buiten de kaartrand aan de bovenzijde. Rechtsonder een cartouche, met het wapen van Brabant en omgeven door enkele figuren, met de tekst Nunc apud P. Schenk Jun. Ingelijst in bruinhouten lijst en passe-partout

Koeman III, p. 179 nr. 115*. Herkomst: Prof. Duvosquel