Stadsplan van Lichtervelde
Tekening (33 x 43 cm) afgewerkt met aquarel. Links onder wapens 'Pagus de Lichtervelde'. Met alle gebouwen in detail vermeld. Zeer mooi stuk uit ca. 1700. Ingelijst