[KORTRIJK]

Carte du gouvernement de Courtray
€140 - €220

Kopergr. (41.5 x 53 cm) van Beaulieu (Paris, ca. 1670). Bijgevoegd: 'Nova Arx Cortracensis 1647/48' uit Stedenboek Bleau ca. 1650 + 'Courtray' door Priorato (Wenen, ca. 1670) + 'Place de Courtrai', litho op chine door Madou (Bxl, ca. 1825) + 'Malcontens Cortryck', Hoogenberg ca. 1580 (VH nr. 468) + 'Kortrijk Begijnhof', ets R. Malfliet + 'Eglise St Martin Courtrai', chromolith. door Baes (1889) + 'Begijnhof te Kortrijk', ets Wellens + 'Tabernacle de l'église St Martin', kleurlitho Stroobant + 'Salle du conseil' litho Stroobant + 'Intérieur du Pensionnat de Ste Anne près de Courtrai', litho Dewasme (Tournai, ca. 1820) + c 30 prenten vooral 19/20ste eeuw (ca. 41)