[D'HERMAVILLE]

L'Histoire de la vie et du ministere du B. Abbé Idesbalde sous Thierry d'Alsace qui contient les plus beaux evenemens du XII siècle
aux dépens de l'auteur, chez J. Leonard
1715
€120 - €200

In-8°, [32] + 398 + [14] pp. Front. met portret van Idesbaldus door Picard. Met een uitv grav. die het ongeschonden lichaam van Idesbald laat zien, 457 jaar na zijn dood. De inhoudstafel is achterin gebonden, ontbreekt (blanco) f. Bb8. Gebonden in vol kalfsleder ruit de tijd, rug verguld, hoeken versleten

Dit is de variant zonder de naam van de auteur op de titelpagina. De auteur was kanunnik van Sint-Pieters in Leuze. Ref. BCNI 17306