[VLAAMS RECHT] VAN DEN HANE, Laurens

Vlaemsch recht dat is costumen ende wetten ghedecreteert by de graven ende gravinnen van Vlaenderen ... derden druck
Gent
Francoys d'Erckel ende Michiel Maes
1676
€140 - €200

2 vol. in-f° (38,5 x 23 cm), [8] + 36 werken met elk een aparte titel en paginering + index van [88] pp. Allegorisch front. (Janssens). Talrijke stadswapens in kopergravure op titelpagina's van afzonderlijke delen. Versleten banden in vol kalfsleder uit de tijd, ruggen verguld (nc)

De diverse titels zijn soms gedateerd 1674, 1675 of 1676. Fr. d'Ercle en M. Maes publiceerden dit werk met talrijke interpretaties en commentaren over de 'Costumen ende wetten' van Gent (eerste druk te Antwerpen in 1664). Ref. Vanderhaeghen, Bib. gantoise, n° 1604