[KORTRIJK]

Gift aan de Sint Lucas Gilde
Courtrai
Ed. Vandesteene
1894/1908
€120 - €180

Album met 14 bladen op linnen gemonteerd. Met 9 kalenders in chromolithografie met stadsplan en zichten van Kortrijk. Halflederen band (iets geschaafd) van Meurisse uit Kortrijk