Le canal de Gand à Bruges (1889)
Aquarel en gouache (100 x 78 cm), getekend en gedateerd (1889) rechts onder. Zeer merkwaardig stadszicht van Minnewater met Poertoren en OL.V. kerk. Oude lijst (met iets schade)