[STEEN, Jan] naar

Een huishouden van Jan Steen
19de eeuw
€1.200 - €1.500

Aquarel met gouache (38 x 41,5 cm), verzamelaarsstempeltje links onder

Volgens de verzamelaar zou het een tekening door MADOU kunnen zijn