VAN SEVEREN, Dan (1927-2009)

Compositie (1998)
€200 - €300

Ets (29 x 24 cm), getekend in potlood rechts onder, nr. 50/50. Randen iets verkleurd. Moderne houten lijst

Bijgevoegd: Willy Van den BUSSCHE, Roland JOORIS. Dan Van Severen. Stichting Kunstboek, 1999. Catalogus van de tentoonstelling in het PMMK Oostende. Genummerd 50/50 en gesigneerd in potlood + Catalogus PSK Brussel 1974