Strandzicht met vissersboten
Tekening/aquarel (30 x 22 cm), getekend rechts onder, ingelijst. Bijgevoegd: 'Marine met vissersboten en meeuwen', tekening/aquarel (22 x 30 cm), get. rechts onder, ingelijst (2)
Ref. Piron, I, p. 56