ALECHINSKY, Pierre (°1927) - BOGART, Bram - RAVEEL, Roger

Hommage Karel J. Geirlandt
Gent
Vereniging voor het Museum van Hedendaagse Kunst
1990
€1.000 - €1.600

Map met 3 (van 9) prenten, alle gesigneerd in potlood: - Pierre ALECHINSKY: litho in vier kleuren, 50 x 65 cm, gedrukt op velin d'Arches - Bram BOGART: litho in acht kleuren, 56 x 76 cm, gedrukt op Rives - Roger RAVEEL: litho in acht kleuren, 50 x 65 cm, op BFK Rives Beperkte gen. oplage van 60 ex., dit is nr. 10/60. Samen in de originele bewaardoos