[ZWARTE PANTER]

68 - 78
De Zwarte Panter
1978
€700 - €1.200

Map (63 x 44 cm) met 35 litho's en zeefdrukken van o.a. BERVOETS, Jan Burssens, Pieter Celie, Jan Cox, Carlo de Roover, de Taeye, A. Goezu, Grard, Heyman, Lauwers, W. Pas, Robjee, Panamarenko (litho met tekst van Paul Snoek uit Schildersverdriet), Camiel Van Breedam, Marcel Van Maele, Jan Van Riet enz allen getekend en genummerd (nr. 28/100) in potlood. Orig. uitgeverskaft in zwart glanzend karton

Ref. Marcel van Maele in meervoud, p. 84