VERHEGGHE, Willie

Volhart
Sint Amandsberg
De Zachte Klaarte
2002
€280 - €500

Folio (40 x 27 cm), met rood linnen uitgeverkaft met daarin een BRONSRELIEF (13.5 x 12 cm) van Hubert MINNEBO

22 gedichten van W. Verhegghe, geïllustreerd met 9 etsen van Hubert Minnebo (waarvan 1 op titelpag. en 8 pl. buiten tekst gesign. in de plaat). Oplage van 83 ex. Een van de 60 Arabisch genum. ex. (n. 57). De uitgave is voorzien van een suite met 8 gesign. en genum. etsen. Colofon gesigneerd in potlood door auteur en illustrator. Ref. Belgische bibliofiele uitgevers (1991-2003), n°122