SUEPHOR, Michel

Het vergankelijke is eeuwig. Een theatertekst met decors van Mondriaan
Jef Meert
1999
€360 - €450

8°, 60, [1] blz, met illustraties, orig.uitg. kaft. DIT IS EEN LUXE EXEMPLAAR in een oplage van 20 exemplaren (nr. 4) in een met de hand vervaardigd vollinnen foedraal (iets vochtspoortje) en daarenboven een ORIGINELE TEKENING (20 x 30 cm) van Michel Seuphor getekend en gedateerd rechts onder + vijf afzonderlijk gesigneerde foto's van Seuphor uit 1928, bariet afdrukken (22 x 30 cm). Als nieuw

Eerste Nederlandse vertaling door L. Boudens en H.-Fl. Jespers van ""L'ephemère est eternel"", een theatertekst uit 1926. Met 3 reproducties van de decors van Mondriaan afzonderlijk ingekleefd.