CLAUS, Hugo

Bewegen
Brugge
Marc Van de Wiele
1986
€120 - €180

26 x 21,5 cm, 95 blz, met dansfoto's. Hugo Claus schreef er verzen bij. Luxe-uitgave van 27 exemplaren welke een handschrift van Hugo Claus en een foto van Willy Legendre bevatten. Nr. 12. Gesigneerd door de dichter op het titelblad. Gebonden in half leder, met stofwikkel

De meeste foto's zijn gemaakt tijdens repetities van 'Cinderella' van artistiek leider Valery Panov, afgewisseld door foto's van andere Antwerpse choreografieën en danslessen, en door enkele foto's van het Ballet van de XXste Eeuw in Brussel. zie: Hugo Claus voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 152