CANTRÉ - DE PILLECYN, Filip

Blauwbaard
Mechelen - Amsterdam
Het Kompas - De Spieghel
1931
€120 - €160

In-8°, 160 pp, beperkte oplage van 10 exemplaren op Hollandsch geschept papier (ex. IV), gesigneerd door de schrijver en de illustrator Jan Fr. CANTRÉ. Met een suite van zes houtsneden, alle gesigneerd in potlood. Genaaid, in de originele omslag en met kartonnen beschermdoos (iets gewreven). Fris ex.