GRUWEZ, Luuk - PARMENTIER, Johan

Samenhorig
privé-uitgave
1991
€60 - €90

42 x 29,7 cm, 4 lino's van Johan Parmentier en 4 gedichten van Luuk Gruwez. Bibliofiele uitgave gedrukt op Aquarel Torchon mat velijn 300 gr. bij drukkerij Sanderus in Oudenaarde. Beperkte gen. oplage van 50 exx., nr. 48/50 gesigneerd in potlood door de auteurs. Losbladig in papieren map in gebroken wit, wat roestvlekjes op de omslag