[CANTRÉ] HUYSMANS, Camille

Twee Franse toneelwerken van de XVe eeuw verlucht door Jozef Cantré
Gent
De Vlam
1951
€120 - €180

4°, 42 pp., met ill. Jozef Cantré, beperkte genummerde oplage van 18 + 26 + 100 + 500 exemplaren. Dit is een luxe-uitexemplaar van de eerste uitgave, één van de 26 geletterde, dit is ex. C, op Banzay-Burhmann met extra ingelegde afdrukken van de portretten van de auteur en de verluchter. Elk ingelegd portret door Cantré of Huysmans gesigneerd. Met 'hulde van de Schrijver' op de titelpagina. Originele uitg. kartonnage, geïllustreerd