VAN MANDER, Karel

Den leermeester der schilderkonst. Waar in den Leergierigen Schilderjeugd den grond van deze Vryekonst kan naspooren. Weder aan 't licht gegeven en ontrijmd door Wibrandus de Geest.
Leeuwarden
Pieter Ruirds
1702
€260 - €360

In-8°, [16], 103, [1] pp, titel in rood en zwart. Wormgaatjes in de binnenmarge. Gebonden in de tijd in kalfsleder, rug verguld, met sleet

Niet in Kunst op schrift. Zeldzaam