PILES, Roger de

Beknopt verhaal v.h. leven der vermaardste schilders, met aanmerkingen over hunne werken. Benevens een schets van een volmaakt schilder, een verhandeling v.d. kennisse der tekeningen en schilderyen, en van de nuttigheit der printen. In 't Nederduits vert.
B. Lakeman
1725
€120 - €180

8°, (30), 531, (4) pp, gegr. titelprent. Zorgvuldig gerestaureerde kalfslederen band met nerven uit de tijd

Rare biographical manual on art by Roger de Piles (1635-1709). The original French edition appeared in Paris in 1699. - First Dutch edition. Kunst op schrift, 217