Olie op doek (100 x 65 cm), niet gesigneerd portret met op achtergrond een bibliotheek. Oorspronkelijke lijst. Petrus Buyvoets (1775-1810) werd in 1775 pastoor van de Sint Laurenskerk van Steenkerke bij Veurne waar hij in 1810 overleed.