Drie Koningen (1931)
Aquarel (35.5 x 26 cm), getekend en met opdracht van Timmermans aan Willy Godenne, ingelijst
Tentoonstelling 'De Ster van de Fee. Kerstmis in de wereld van Timmermans', Lier 2011/2012