Slusa teutonicae Flandriae
Kopergravure (23.5 x 31.5 cm) met vogelvlucht zicht van Sluis uit Guicciardini (begin 17de eeuw), mooie moderne notenlaren lijst. Bijgevoegd: 'Grondtekening van de stad Sluis in Vlaanderen', kopergravure (17.5 x 25 cm) met plattegrond van stad en omgeving, 18de eeuw, ingelijst (2)