Verzameling van 7 gravures en litho's van Brugge
Met o.a. 'Rue de l'Hôpital St. Jean' en 'Vue du séminaire épiscopal' handgekleurde litho's uitg. door Buffa + Houtsnede met plan Brugge uit Muster (ca. 1560) + 3 grav. uit Sanderus (1732) 'Hof van Watervliet' en 'Oosterlingenhuis' + reclamekarton 'Ateliers & comptoirs industriels R. Landuyt, Bruges + ets van Bulens met zicht Kortrijk + 2 prenten Brugge (10)