Stilleven Bloemen, spiegel, Mariabeeld, bord en tinnen kannen
Pastel (75 x 90 cm), gesigneerd 'Jef vande Fackere' rechts boven. Ingelijst achter glas in vergulde lijst van de tijd
Ref. Piron, p. 1353