Haan (1910)
Aquarel/gouache (22.5 x 18 cm), getekend links onder. Moderne lijst. Bijgevoegd: 4 ingelijste tekeningen in kleur met voorstelling van kippen en geiten. Alles met monogram van Reckelbus (5)