Le Pont-Neuf (Paris) 1929
Ets (46,6 x 56,5 cm) op Japon. Tweede staat, exemplaar 17/100, getekend in potlood door de kunstenaar. Zeer mooie afdruk in zwart. Ingelijst in lijst in eik.
Le Roy, 164 ii/ii