Stilleven met bloemen
Olie op paneel, 30 x 24 cm, gesigneerd Ch. Verbrugghe links onder. Bijgevoegd van dezelfde kunstenaar: Landschap Capri. Olie op paneel, 19 x 25 cm, gesigneerd Ch. Verbrugghe rechts onder. Beide assorti ingelijst