Hulde album voor Alfons Michiels tgv zijn 50ste verjaardag (1975)
Verzameling van 73 originele aquarellen, tekeningen en enkele etsen. Formaat: 41 x 35 cm. Vol lederen album met opdruk
Originele werken van R. ELSEVIERS (orig. gouache, get.), R. SLABBINCK (tekening), A. VAN DER LINCK (aquarel, 1975), M. VAN DRIESCHE (aquarel), J. VAN TUERENHOUT (ets en aquarel), G. VERVISCH (keurtekening) en vele andere (soms onleesbare handtekeningen). Uitzonderlijke verzameling