Onze website gebruikt cookies om orders te plaatsen en optimaal te functioneren. Hiervoor vragen we je om akkoord te gaan met ons gebruik van cookies.
Landschap in de Ardennen
Olie op paneel (55 x 70 cm), getekend links onder, ingelijst
Ref. P. Piron 1999, p. 746 : Borgerhout 1889-Antwerpen 1965, schilder, aquarellist, graficus, beeldhouwer...