[WEST-VLAANDEREN en N. Frankrijk]

Hypra
€70 - €90

Gravure (23.5 x 32.5 cm) uit Guicciardini (A'pen, Plantijn, 1582). Bijgevoegd: uit zelfde 'Duacum', 'Valencena', 'Cambray' en 'Lille' + tekening (26 x 36.5 cm) Kerk van Damme '1927) + 'Canal de Plasschendael à Nieuport et ses affluents (1880)' + 'Canal de Furnes à Bergues (1879)' + 'Waterlopen rond Kortrijk' + 'Voormalige Abdij van St. Nicolaas te Veurne' + 'Broeltorens Kortrijk' handgekleurde houtgrav. + 'Chateau de Van Huerne à Iseghem' litho + 'Nieuport' uit Beaulieu ca. 1660 + 6 gravures 18e eeuw (19)