Arend
Aquarel op papier (27,5 x 13,4 cm), gesigneerd JC links onder. Bijgevoegd: tekening met inkt en aquarel, (14 kleine schetsen), 22 x 17 cm. Samen: 2 stuks, beide ingelijst