Canivet met S. Anna, Vlaams 18de eeuw
Afmeting: 12.5 x 8 cm. Bijgevoegd: 3 canivets/prikprenten met 'Kindje Jesus', 'Cecilia' en 'Johanes (?)'. Zelfde afmetingen en periode