Verzameling van 12 devotieprenten uit 18de eeuw, 1 uit 19de eeuw
Met oa 3 handgeschilderde canivets (c 12 x 7 cm) op perkament (Joannes, Agnes et Andreas) + handgeschilderd bloemstuk op perkament (17.5 x 16 cm) + 2 bidprentjes waarvan één op perkament (Antonius, Christus) + 4 prenten op perkament (c 12 x 9 cm) waarvan één handgekleurd en goud gehoogd (S. Albertus) + 'Olv van Rome' door C. de Boudt, handgekleurd (12 x 9 cm) + merkwaardig prentje met S.Sebastianus, handgekleurd + Madonna met kind, kanten boordje (13)