[OBIIT]

Rouwbord voor Suzanne Le Fevre de Ten Hove gehuwd met Roger Kervyn de Marcke ten Driessche (19 januari 1967)
€180 - €260

Olieverf op paneel (91 x 91 cm), ingelijst in zwarte lijst met gouden randje