TIMMERMANS, Tonet (1926-2020)

Illustraties voor kinderboeken: Widdel en Waddel, Janneke en Mieke, Wonderhert
€360 - €500

"Verzameling van 6 ORIGINELE TEKENINGEN, in inkt, afgewerkt met aquarel, alles gesigneerd. Zeer fijn werk. Bijgevoegd: idem. Pomphuisje begijnhof Lier. Ingekleurde ets, 15 x 12 cm, gesigneerd in potlood. + Clara TIMMERMANS. Originele kleurtekening, 30 x 18 cm, met kalligrafische tekst ""Mijn vaders schrijfpen weegt zwaar tussen de vingers, te zwaar voor mijne hand"". Passe-partout, ingelijst. + Gommaart TIMMERMANS. Potloodtekening van het Spui (Lier), 13 x 17 cm, gesigneerd, GoT. Passe-partout, vergulde lijst"