TIMMERMANS, Felix

Briefkaart aan de Heer Pauwels
€90 - €120

"Handgeschreven briefkaart aan de Heer Pauwels, gesigneerd Felix Timmermans, gedateerd 10 april 1926. Met een prachtige ORIGINELE PENTEKENING van het stadszicht ""vanuit mijn venster"". Bijgevoegd: Handschreven briefkaart aan dezelfde Heer Pauwels (Deinze), gesigneerd Felix Timmermans, gedateerd 29 Dec. 1941, met nieuwjaarswensen. Op de voorzijde een kerstafbeelding, gesigneerd Felix Timmermans. + Handgeschreven briefkaart aan een hooggeachte heer, gesigneerd Felix Timmermans, gedateerd Lier 7 april 42, op de keerzijde van een portret van Felix Timmermans met zijn pijp. + Reproductie van Felix Timmermans' blad uit het gouden-boek van Hotel Continental, Koblenz + Postkaart met dagmerk, illustratie en handtekening uit één van Timmermans' laatste brieven, beperkte oplage, nr. 129/200. (samen: 5 stuks)"