Maartveiling 2024

08/03/24 - 09/03/24

Groeninge 34, BE-8000 Bruges

10h-18h

SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? ORDER BY number asc LIMIT 24 OFFSET 168
169

[KANT]

Maria met kind
170

[RELIKWIEËN]

171

[SANTJES]

Sint Jacob
172

[SANTJES]

Twee canivets met hartjes geschilderd op perkament (18de eeuw)
173

[SANTJES]

Verzameling van 212 santjes in twee albums
174

[SANTJES]

Virgin, Christ and St. John
175

[SANTJES, LITANIEN, GEBEDEN]

Verzameling van 177 stuks
176

ABRAHAM a S. CLARA

's Waerelds mooi- en leelykheid
177

ANTONIUS de Parma

178

BENOIST, René

179

NO LOT

180

BONA, Joannes

Horologium asceticum
181

BRUNNER, Andreas

182

CAVALIERI, Giovanni Battista

[Ecclesiae militantis triumphi sive Deo amabilium martyrum gloriosa]
183

DE BOEYE, Andreas, SJ

184

DE JODE, Gerard

Icones revelationum S. Johs evangeliste in Pathmo
185

FABRI, Franciscus

Catholijcke epistelen ende evangelien, met de ghebeden vanden gehelen vasten
186

GALLE, Cornelis en Theodor

187

HOPPENOT, Joseph

Le Crucifix dans l'histoire, dans l'art, dans l'âme des saints et dans notre vie
188

IGNATIUS de LOYOLA

Exercitia spiritualia
189

JOANNES CHRYSOSTOMUS

Van die voersichticheyt Goods in druck lyden oft quellinge des duyvels
190

LEUTBREWER, Christofle

191

LIPSIUS, Justus

192

[LITURGIE]

Pontificale Romanum ad omnes Pontificias ceremonias
Pagina 8 van 51, aantal resultaten: 1221
6 7 8 9 10