Maartveiling 2024

08/03/24 - 09/03/24

Groeninge 34, BE-8000 Bruges

10h-18h

SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? ORDER BY number asc LIMIT 24 OFFSET 528
529

MOBERG, Pierre (1911-?)

Vue de Paris (1967)
530

[NOVA GALERIJ MECHELEN]

Hulde album voor Alfons Michiels tgv zijn 50ste verjaardag (1975)
531

PEISER, Kurt (1887-1962)

Zeilboot - 1931
532

PICABIA, Francis (1879-1953)

Réveil matin - Rotation de naïveté - Mouvement dada.
533

RECKELBUS, Louis (1864-1958)

Binnenkoer met ganzen
534

RECKELBUS, Louis (1864-1958)

Intérieur de ma maison
535

ROBBE, Louis (1806-1887)

Vache au bord du fleuve
536

SEIMETZ, Frantz (1858-1934)

Interior with stairs
537

SLABBINCK, Rik (1914-1991)

Landschap
538

SLABBINCK, Rik (1914-1991)

Vrouwelijk naakt
539

SOMVILLE, Roger (1923-2014)

Un peintre (1973)
540

SOMVILLE, Roger (1923-2014)

Un peintre
541

TAELEMANS, Jean-François (1851-1931)

Visserhuisje in het Zoute (1924)
542

THÉVENET, Louis (1874-1930)

Les dunes
543

TYTGAT, Edgard (1879-1957)

Le petit chaperon rouge
544

VALLAEYS, Gaston (1862-1944)

Vissersinterieur in Koksijde
545

VAN DE VEEGAETE, Julien (1886-1960)

Verzameling van 63 tekeningen, aquarellen en één litho
546

VAN DE WOESTYNE, Maximilien (1911-2000)

Portret van componist Robert Schumann - 1941
547

VAN GUCHT, J. (1913-1980)

Molen in Loo
548

VAN HECKE, Willem (1893-1976)

Abstracte figuren
549

VAN HECKE, Willem (1893-1976)

Hoofd
550

VAN HECKE, Willem (1893-1976)

Koppel aan tafel
551

VAN HECKE, Willem (1893-1976)

Portret
552

VAN LEEMPUTTEN, Cornelius (1841-1902)

Kippen, eenden en andere vogels
Pagina 23 van 51, aantal resultaten: 1221
21 22 23 24 25