Maartveiling 2024

08/03/24 - 09/03/24

Groeninge 34, BE-8000 Bruges

10h-18h

SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? ORDER BY number asc LIMIT 24 OFFSET 264
265

TIMMERMANS, Felix

Pieter Bruegel zoo heb ik u uit uwe werken geroken
266

TIMMERMANS, Felix

267

TIMMERMANS, Felix

Psaume paysan. Boerenpsalm. Roman traduit du Flamand (Betty Colin)
268

TIMMERMANS, Felix

Schoon Lier
269

TIMMERMANS, Felix

270

TIMMERMANS, Felix

Vertelsels
271

TIMMERMANS, Felix

272

BOGAERTS, Fred (1882-1963)

Begijnhof in Lier
273

BOON, Louis Paul

Schets voor een werk in behangpapier
274

[BRUGGE]

De avant-garde van het cultuurleven te Brugge en ommeland
275

CLAUS, Hugo

Het graf van Pernath
276

ELSSCHOT, Willem

De leeuwentemmer
277

ELSSCHOT, Willem

Het Dwaallicht. Eerste druk
278

ELSSCHOT, Willem

279

GEZELLE, Guido

Rijmsnoer
280

[MAANDBLAD]

Ter waarheid
281

MARIËN, Marcel

Verborgen sarabande
282

MARIËN, Marcel

Verborgen sarabande
283

SABBE, Maurits, MONTEYNE, Lode en COOPMAN, Hendrik

284

SCHOUWENAARS, Clem (1932 - 1993)

Rotraut, een gedicht
285

[STREUVELS] DE COENE

Ontdekkingstocht
286

[STREUVELS - ST. ARNOLDUS]

Tieghem - Novenen van S. Arnoldus 15-23 oogstmaand 1947
287

STREUVELS, Stijn

Handgeschreven brief aan Jef Notermans
288

STREUVELS, Stijn

IJslandsche Godensagen
Pagina 12 van 51, aantal resultaten: 1221
10 11 12 13 14