'T Land van Beveren
Kopergravure (36.5 x 48 cm) door Blokhuysen met panorama streek Beveren en in de achtergrond panorama van Antwerpen, prachtig handgekleurd. 's Gravenhage, 1732 (Flandria Illustra). Ingelijst
Herkomst: Prof. Duvosquel