[BEVEREN]

'T Land van Beveren
€120 - €180

Kopergravure (36.5 x 48 cm) door Blokhuysen met panorama streek Beveren en in de achtergrond panorama van Antwerpen, prachtig handgekleurd. 's Gravenhage, 1732 (Flandria Illustra). Ingelijst

Herkomst: Prof. Duvosquel