[DEVOTIE]

De kleyne getyden van den H. Antonius van Padua, de litanie, en eenige gebedekens tot den selven heyligen... Godvruchtig Broederschap ... ingestelt in de Kerke der EE. Paters Capucynen binnen de stad Oostende ten Jaere 1755
Brugge
Martinus de Sloovere
1775
€160 - €240

In-12°, 79 pp, lederen band. Bijgevoegd: De Heyr-baen van het H. Kruys, of gebeden ter oeffening van den bloedigen kruys-weg van Jesus-Christus. Dixmude, P. Stock, c. 1800. In-12°, houtsnede op verso titel, genaaid, zonder omslag of band. + Bezoekingen voor alle de dagen des maends aen het Alderheyligste Sacrament des Autaers en aen d'Alderheyligste Maegd Maria. Brugge, wed. De Moor en zoon, c. 1800. In-12°, lederen band uit de tijd, sleet aan de hoeken. + Jean GARET. De sanctorum invocatione liber. Gandavi, Gislenus Manilius, 1570. In-8°, (16), 103, (9) ff, wapenschild in houtsnede op verso titel (Ghislain Timmermans, abt van de Sint-Pietersabdij te Gent). Moderne perkamenten band