VEREECKE, J.

Histoire militaire de la ville d'Ypres jadis place-forte de la Flandre Occidentale
Gand
I.S. Van Dooselaere
1858
€180 - €240

8°, [6] + vi + 458 pp. Half leder, (rug vakkundig gerestaureerd). Volledig met: Atlas annexé à l'histoire militaire de la ville d'Ypres, Gand, 1858, [2] ff. + 37 kaarten. Gebonden in half groen bezaan, sleet aan de kapitalen

Gesigneerd door de auteur. Heraldisch ex-libris Th. de Jonghe