KEELHOFF, Ambroise

Histoire de l'ancien couvent des Ermites de Saint Augustin à Bruges
Bruges
Vandecasteele-Werbrouck
1869
€50 - €70

4°, [8] + 397 pp., met titelvignet en 5 lithogr. b.t. Roestvlekken. Fraaie band in half leder uit de tijd, rug verguld. Bijgevoegd: 3 boeken over Brugge. (4 vol.)