KOEKKOEK, Gerard J. (1861-1956)

Havenzicht met zeilboot
€160 - €240

Aquarel (44.5 x 50 cm), getekend links onder, achter glas ingelijst

Gerardus Johannes (Gerard) Koekkoek (Hilversum, 27 mei 1871 - Hilversum, 12 juli 1956) was een Nederlands tekenaar en schilder. Hij kwam uit de schildersfamilie Koekkoek. Zijn overgrootvader was Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851), zijn grootvader was Hermanus Koekkoek (1815-1882) en zijn vader was Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)