Neptunus op een zeepaardje
Decoratief masker in geglazuurde terracotta. 24 x 18 cm. Gesigneerd. Bijgevoegd: 18 medaillons in terracotta van dezelfde kunstenaar, formaat: van 9,5, tot 15,5 cm, alle gesigneerd of gemonogrammeerd. + Bas-reliëf en beeldje van een Madonna met kind, beide gesigneerd (samen: 21 stuks)