Kempische hoeve
Potloodtekening (9.5 x 12.5 cm), getekend rechts onder: naamstempel Jakob Smits, linksboven reliëfstempel van het atelier. Ingelijst
Herkomst: Veiling De Vuyst 05.03.2005