Landschap met roze hemel
Olie op paneel (32 x 50 cm), getekend rechts onder, ingelijst
Herkomst: familie kunstenaar met op keerzijde 'Aan Marie Louise en Maurice van harte bij hun zilveren jubileum, 5 september '59 - RIK'