Carnaval Ostende 1931
Kleurlitho (42.3 x 29 cm) getekend Ensor midden onder. Ex. nr. 699. Met takszegel rechts onder met overdruk Stad Ostende. Ingelijst
Ref. Taevernier nr. 142